Відгуки про наш центр?

Відгуки з Facebook

Oresta Danylyak
18/10/2019
рекомендуюVerified
Дуже дякуємо Хепіландії за якісне навчання, розваги та організацію таборів 🎉👍 Ви молодці!!! 🤩
Софія Грабінська
15/10/2019
рекомендуюVerified
З 1.5 рочків ми відвідуємо Хепіландію і задоволенню немає меж, а сину вже 5.5 і ми в Навчалочці). Відповідальність, доброзичливість, професіоналізм і тепло чудового колективу цього центру заслуговують позначкии у 6 зірочок). Окреме велике дякую за літній табір!!!!
Володимир Сухов
26/08/2019
рекомендуюVerified
Велика подяка центру розвитку та навчання "Хепіландія", а особливо Diana Aivazova за прекрасно проведенний час наших дітей Яни та Сашка в англомовному літньому таборі 5 stars в Одесі. Відпочинок поєднали із навчанням настільки професійно і цікаво, що діти вже тиждень поспіль згадують із захватом та емоціями. Всі діти, які були у таборі не хотіли їхати до дому. А також дякуємо за супровід та трансфер. Родина Сухових.
Yana Maryanchuk
12/02/2019
рекомендуюVerified
Дуже приємна атмосфера, комфортно та затишно. Дітям подобається відвідувати заняття. Тут навчають через творчисть, ігри, пісні.
Валентина Сазанова
01/09/2018
рекомендуюVerified
Чудовий центр для діток! Літній табір для діток -просто знахідка для працюючих батьків. Цього року ми вже привели меншого сина. Старший ходив декілька років підряд і дуже шкодує, що вже переріс 😊 Дуже дякуємо Діані і всім дівчата-аніматорам, педагогам😍😍😍

Останні новини