Англійська мова для дітей та дорослих

Записатись

На безкоштовне пробне заняття

  У нашому центрі проводиться уроки англійської мови для дітей від 3 років. Ми співаємо пісні, танцюємо, і вивчаємо нові слова та фрази у формі гри. А ще діти малюють, ліплять, роблять аплікації, розфарбовують при цьому коментуючи свої дії англійською мовою. Таким чином вивчення англійської мови перетворюється в справді захоплюючий та цікавий процес, який не втомлює, а приносить радість та задоволення!  Тривалість  занять 45-50 хвилин. Вартість від 750 грн./місяць.

  Також ми проводимо заняття для школярів 1-11 класів, студентів та дорослих. Заняття проходять в міні-групах (4-6 чоловік) 2 рази в тиждень та індивідуально. Заняття спрямовані на підвищення рівня розмовної мови, розширення лексичного запасу, та поглиблене вивчення граматики. Протягом занять використовуються аудіо- та відео-матеріали. Тривалість занять 1 година. Заняття проходять з 14.00 до 20.00 . Вартість 750 грн. / місяць.

  Заняття для студентів та дорослих проходять індивідуально онлайн за домовленністю. Тривалість 60-90 хвилин. Вартість 200 грн./година.

  Будемо раді вас бачити у нашому центрі!

  Тому пропонуємо Вам безкоштовне пробне заняття

  Відгуки

  Останні новини